Jesteś w: Home Budownictwo Usługi inne Elektra Sklep

20 października 2019r. 23:07
Katalog Firm Budowlanych - Solidne Firmy

Elektra Sklep

Mapa Google Dekabrystów 41b
42-215 Częstochowa
Częstochowski
Śląskie Polska
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Osoba Kontaktowa: Wiesława Wiesława Kluczniak
Telefon: 696098831

Od samego początku działalności marka miała jeden zamysł. Chodziło o to, żeby była możliwość zapewnienia jak najwyższej jakości w przystępnej cenie. Biorąc pod uwagę to, że działamy na rynku już ponad 30 lat i to, co obecnie mówią o nas klienci - wniosek może być tylko jeden - cel realizujemy dokładnie tak, jak należy. Zresztą kiedy marka jest profesjonalna i skuteczna to pojawiają się wyróżnienia i nagrody. Nie inaczej jest w przypadku Elektry. Szczegółowe informacje na ten temat podaliśmy na swojej stronie internetowej.

ELEKTRA
ul. Dekabrystów 41
42-215 Częstochowa

Na obszarze Europy Środkowej ELEKTRA posiada największą ofertę w odniesieniu do systemów elektrycznego ogrzewania podłogowego.

ELEKTRA to firma z tradycjami. Powstała ponad 30 lat temu, bo w 1985 roku i od tego czasu, doceniana za profesjonalizm i wysoką jakość rozwiązań wzrosła w siłę, by dzisiaj jawić się jako jeden z najbardziej renomowanych producentów takich systemów.


Dodano: 2017-09-01 19:47:59    Odsłon: 122
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Wiadomości

Na stronie znajduje się Katalog Firm Budowlanych z całej Polski. W bazie posiadamy spis firm budowlanych z 16 województw.

Katalog Firm Budowlanych, Spis firm budowlanych, Baza Firm Budowlanych, Katalog Stron Budowlanych, Firmy Budowlane Katalog

W naszej bazie znajdziecie Państwo najciekawsze firmy budowlane z całego Kraju. Nasza baza firm budowlanych zawiera już setki firm i przedsiębiorstw. Katalog Stron Budowlanych / Firmy Budowlane Katalog - interesujące informacje z rynku budownictwa.

Katalog Firm Budowlanych, Spis firm budowlanych, Baza Firm Budowlanych, Katalog Stron Budowlanych, Firmy Budowlane Katalog

Stworzona baza firm budowlanych jest przystępna i obszerna. Spis firm budowlanych pozwala na wyszukiwanie interesujących firm. W katalogu firm budowlanych można przeszukiwać firmy po różnych parametrach od województw po miejscowości. Nasz katalog firm budowlanych to przydatne narzędzie. Katalog firm budowlanych zawiera ciekawe informacje i porady. Ogłoszenia i oferty - to również znajdziecie Państwo w katalog firm budowlanych. Katalog firm budowlanych oferuje wiele ciekawych funkcji. Katalog firm budowlanych to setki firm, instytucji i adresów. Internetowy katalog firm budowlanych jest darmowy i dlatego każdy może z niego korzystać - zarówno inwestorzy jak i wykonawcy. Katalog firm budowlanych daje możliwości gdzie indziej nie występujące.

Baza Firm BudowlanychSpis firm budowlanychKatalog Firm BudowlanychFirmy Budowlane SpisKatalog Stron BudowlanychFirmy Budowlane Katalog

Budowanie właśnie stało się prostsze !

Jeżeli jesteś producentem, lub świadczysz usługi z zakresu budowy, wykończenia wnętrz lub remontów dodaj swoją firmę do spisu firm i daj się znaleźć klientom.

Wpis podstawowy to tylko 2 zł !